Plzeňská teplárenská

Topná sezóna 2017-18 - přechod do režimu temperování objektů

Vážení zákazníci,
s ohledem na současný vývoj počasí a jeho předpověď pro nejbližší dny, přecházíme dnes, tj. 19.4. 2018, na režim „temperování objektů“, tzn. ranní a večerní přitápění.

V případě ochlazení jsme připraveni operativně reagovat a opět přejít do režimu celodenního vytápění.

Podle platné legislativy trvá otopné období od 1.9. do 31.5. a dodávka tepelné energie se přeruší tehdy, když dva dny po sobě průměrná venkovní teplota vystoupí nad 13°C a podle vývoje počasí již není očekáváno její snížení. Obvykle ukončujeme dodávku tepla definitivně v polovině května.

Letní vytápění

Během letních měsíců ( 1.6. - 31.8. ) jsme pak připraveni na základě vývoje počasí operativně zahajovat temperování u objektů, které daly souhlas s letním vytápěním.
U objektů, kde souhlas udělen nebyl, temperování objektů pro zajištění tepelné pohody během chladných dnů možné není. V případě zájmu o letní vytápění u těchto objektů nás proto neváhejte kontaktovat na emailové adrese martina.nolcova@plzenskateplarenska.cz, nebo vladimira.kalinova@plzenskateplarenska.cz.

Statutární zástupci společenství vlastníků, nebo majitelé nemovitostí mohou zaslat volnou formou souhlas s letním vytápěním na uvedené emailové adresy.

Publikováno dne 19. 4. 2018

Předchozí novinka Všechny novinky Následující novinka Všechny novinky


Plzeňská teplárenská, a.s.
Doubravecká 2760/1
301 00 Plzeň

Recepce: 377 180 111
Zelená linka: 800 505 505

Rychlý kontakt

Rychlý kontakt