Plzeňská teplárenská

Elektronická fakturace

Elektronická forma fakturace je efektivní způsob vyúčtování, který plně nahrazuje papírové faktury. Služba umožňuje ihned po vystavení jednoduše přijímat, zpracovávat a archivovat daňové doklady. Nejen, že vyřešíte všechny záležitosti týkající se fakturace jednoduše a přímo z domova, ale zároveň i výraznou úspornou papíru podpoříte ochranu životního prostředí.

Informace o zpracování osobních údajů >>

Daňové doklady budou zasílány ve formátu pdf s uznávanou elektronickou značkou založenou na kvalifikovaném systémovém certifikátu vystaveném pro naši společnost. Svůj souhlas se zasíláním daňových dokladů elektronickou cestou vyjádříte vyplněním níže uvedeného elektronického formuláře.

Údaje naleznete na faktuře (v případě více smluv nás kontaktujte přímo na níže uvedené kontakty).

* Povinná položka.

Daňové dokladu ve formátu pdf (popř. v ISDOC včetně platebních kalendářů) splňují všechny náležitosti stanovené § 26 a 29 zákona č. 235/2004Sb, o dani z přidané hodnoty, v platném znění. Zároveň Vám již nebudeme zasílat poštou doklady v tištěné podobě.

Pro správce a bytová družstva nabízíme možnost hromadného transferu souborů pomocí sdíleného úložiště.

Po odeslání formuláře Vám budou od příštího termínu fakturace všechny daňové podklady zasílány elektronicky na uvedený e-mail.  V případě dotazů ohledně elektronické fakturace nás neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese martina.nolcova@plzenskateplarenska.cz, nebo vladimira.kalinova@plzenskateplarenska.cz,
popřípadě na tel. lince 377 180 639, nebo 377 180 419.

Zákazníci, křeří již faktury elektronicky dostávají, mohou nově také o ISDOC zažádat volnou formou na výše uvedené kontakty.


Další informace


Plzeňská teplárenská, a.s.
Doubravecká 2760/1
301 00 Plzeň

Recepce: 377 180 111
Zelená linka: 800 505 505

Rychlý kontakt

Rychlý kontakt