Plzeňská teplárenská

Nejstabilnější firmou v ČR za posledních pět let je Plzeňská teplárenská

Cena Bisnode za dlouhodobou stabilitu je samostatnou speciální kategorií žebříčku 100 obdivovaných firem České republiky ...

Nejstabilnější českou firmou v letech 2011 až 2015 je podle skóringového modelu Bisnode společnost Plzeňská teplárenská. V posledních pěti letech každý rok dosáhla na nejvyšší možné hodnocení CZECH Stability Award se skóringovým stupněm AAA (excelentní). Cena Bisnode za dlouhodobou stabilitu je samostatnou speciální kategorií žebříčku 100 obdivovaných firem České republiky, kterou letos již po sedmnácté vyhlašuje Sdružení CZECH TOP 100. Výsledky vycházejí z metodiky skóringového modelu Bisnode, jehož cílem je odhadnout riziko úpadku firmy v následujících dvanácti měsících.

„Na ocenění CZECH Stability Award s hodnocením AAA (excelentní) má každý rok nárok zhruba půl promile českých firem, nicméně na hodnocení AAA pět let v řadě za sebou dosáhla jen jedna firma z tisíce,“ říká General Manager Bisnode pro Českou republiku a Slovensko David Farský s tím, že Plzeňská teplárenská celkově z pohledu měření stability dosáhla nejlepších výsledků. „Ocenění CZECH Stability Award zvyšuje důvěryhodnost a prestiž firem na trhu a současně jim dává silný nástroj pro úspěšnou komunikaci vůči obchodním partnerům, zaměstnancům, investorům či konkurenci,“ dodal David Farský z poradenské společnosti Bisnode.

„Získané ocenění nás samozřejmě velice těší a o to více si jej vážíme, že v současné době musíme společně s dalšími společnostmi v energetice čelit nejasným podmínkám trhu a turbulentnímu legislativnímu prostředí. Navíc jsme zvítězili v konkurenci úspěšných českých firem,“ uvedl generální ředitel a předseda představenstva Plzeňské teplárenské Tomáš Drápela.

Publikováno dne 2. 4. 2015

Předchozí novinka Všechny novinky Následující novinka Všechny novinky


Plzeňská teplárenská, a.s.
Doubravecká 2760/1
301 00 Plzeň

Recepce: 377 180 111
Zelená linka: 800 505 505

Rychlý kontakt

Rychlý kontakt