Plzeňská teplárenská

Plzeňská teplárenská - hlavní partner mládežnického hokeje

10. 3. 2014 v dopoledních hodinách podepsali zástupci HC Plzeň 1929 s předsedou představenstva společnosti Plzeňská Teplárenská, a.s. smlouvu o pokračování Plzeňské teplárenské jako hlavního sponzora mládeže v západočeské metropoli.

Na úvod si vzal slovo generální manažer klubu Martin Straka. ,,Strašně moc si této spolupráce vážím. Jsem rád, že bude pokračovat, protože bez pomoci Plzeňské Teplárenské by naše koncepce s mládeží jen těžko mohla fungovat na takovéto úrovni. Víme, co hokej stojí. Ne všichni rodiče na to mají peníze a tohle je šance, jak mladé kluky k hokeji přilákat a moc za to děkujeme. Je to naše filozofie. Ne každý nebo my určitě nemáme na to, abychom si kupovali hotové hokejisty. Naši trenéři odvádí skvělou práci, máme napříč kategoriemi snad 18 reprezentantů, navíc do A-týmu přišlo pět, šest kluků a další na svou šanci čekají. A to je směr, kterým se chceme ubírat,” popisoval.

Pokračoval předseda představenstva společnosti Plzeňská Teplárenská, a.s. pan Roman Jurečko. ,,Za tu řadu let, co u plzeňské mládeže působíme, mi trochu mrzí, že zůstáváme jako sponzor prakticky osamoceni. Se sponzory je to rok od roku složitější, proto jsem rád, že si to městská firma může dovolit. Sportovat je to nejlepší, co pro mladé děti může být. Plzeňská Teplárenská si nesmírně váží faktu, že je zde nejlepší hokej i fotbal v celé zemi a snaží se mladé děti podporovat i kvůli takovým ikonám, ke kterým děti vzhlíží. Díky takovým lidem jako jsou Martin Straka nebo Pavel Horváth mají děti vzor i do života a my se snažíme, aby vše mohlo pokračovat,“ vysvětloval.

Publikováno dne 11. 3. 2014

Předchozí novinka Všechny novinky Následující novinka Všechny novinky


Plzeňská teplárenská, a.s.
Doubravecká 2760/1
301 00 Plzeň

Recepce: 377 180 111
Zelená linka: 800 505 505

Rychlý kontakt

Rychlý kontakt