Plzeňská teplárenská

Plzeňská teplárenská předala ochranné roušky a respirátory městu Plzeň i Fakultní nemocnici


O tom, že Energetický průmyslový holding Daniela Křetínského vnímá své působení v jednotlivých městech České republiky a chce pomáhat, jsme měli možnost se přesvědčit i v Plzni. V rámci ČR, bylo ze strany Nadace J&T a EPH distribuováno téměř půl milionu ochranných roušek, a to především do regionů a měst, ve kterých poskytují společnosti ze skupiny EPH dodávku tepelné energie. Jedním z takových měst je i Plzeň.

„Konkrétně pro Plzeň se nám podařilo zajistit 78.000 ks ochranných roušek, které byly rozděleny mezi město Plzeň (42.000 ks) a Fakultní nemocnici v Plzni (36.000 ks), pro nemocnici jsme zajistili i 14.800 ks respirátorů“, uvedl generální ředitel Plzeňské teplárenské Ing. Václav Pašek, PhD.

Ředitel FN Plzeň  MUDr. Václav Šimánek, Ph.D. dodává: „Fakultní nemocnice Plzeň si velmi váží daru Energetického průmyslového holdingu v podobě velkého množství ochranných prostředků pro naše zaměstnance. Zdraví zdravotnického personálu je v této pandemické době klíčové a díky kvalitním ochranným pracovním prostředkům můžeme „boj“ s touto nemocí zvládnout mnohem bezpečněji.“

Společnost Plzeňská teplárenská předloni v listopadu fúzovala s Plzeňskou energetikou ze skupiny EPH miliardáře Daniela Křetínského, která získala v Plzeňské teplárenské 35procentní podíl, zbytek drží město a jak je vidět podle hospodářské prosperity i vzájemné spolupráce a pomoci, spojení dvou energetických firem v  městě Plzni funguje.

 

Publikováno dne 30. 3. 2020

Předchozí novinka Všechny novinky Následující novinka Všechny novinky


Plzeňská teplárenská, a.s.
Doubravecká 2760/1
301 00 Plzeň

Recepce: 377 180 111
Zelená linka: 800 505 505

Rychlý kontakt

Rychlý kontakt